2019-20 Indoor Track
League Meet #2A
at Union College - 12/14/19

Back to Main Page

Jump to Boys Results

Licensed to Sky's The Limit Track and Field
                                      HY-TEK's Meet Manager 12/14/2019 01:10 PM
             2019-2020 Tri County Indoor Track League - 12/14/2019             
                                League Meet 2A                                 
                                 Union College                                 
                                    Results 
 
                    Women - Team Rankings - 14 Events Scored
===============================================================================
    1) Shenendehowa               189.50     2) Averill Park High School   78   
    3) FONDA-FULTONVILLE           35        4) Emma Willard               29   
    4) Albany High School          29        6) Schalmont                  26   
    7) Broadalbin-Perth            24        8) Academy of the Holy Names  15.50
    9) Granville Central School     6       10) Mount Anthony               1                                   
 
Girls 45 Meter Dash
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
Finals
  1 # 2130 D'Ambrosio, Mia    SR Schalmont                  6.0   1  10   
  2 # 2136 Palluti, Maylena   FR Schalmont                  6.2   2   8   
  3 # 1482 Ivey, Samantha     12 Shenendehowa               6.2   2   6   
  4 # 1441 Brancato, Antonia  11 Shenendehowa               6.2   1   4   
  5 # 1445 Caputo, Ava        11 Shenendehowa               6.5   3   2   
  6 #  751 Williams, Aniyah   10 Averill Park               6.5   3   1   
  7 # 1519 Sala, Annie        12 Shenendehowa              x6.6   3 
  8 # 2664 Lowe, Teanna       10 Albany High                6.6   2 
  9 # 2645 Bryant, Aliyah     12 Albany High                6.6   3 
 10 # 1822 Bonsa, Guilem      SO Emma Willard               6.6   1 
 11 # 1508 Meyer, Alyssa      11 Shenendehowa              x6.7   4 
 12 #  721 Harriman, Emma     11 Averill Park               6.8   7 
 13 # 2834 Stratton, Peyton   FR Mount Anthon               6.9   4 
 14 # 2651 Cooley, Kamarie    10 Albany High                6.9   5 
 15 # 1865 Song, Zara         SO Emma Willard               6.9   1 
 16 # 3071 Lewis, Brenya      10 Glens Falls                6.9  10 
 17 #  711 Crawford-Harris,   10 Averill Park               7.0   5 
 17 # 1461 Emery, Lauren      10 Shenendehowa              x7.0   8 
 19 #  875 Welner, Alyssa      8 Granville Ce               7.0   6 
 20 #  868 Corlew, Haley      JR Granville Ce               7.0   6 
 21 #  865 Arnhold, Laura     SO Granville Ce               7.1   7 
 21 # 1824 Choudry, Aleena    JR Emma Willard               7.1   5 
 23 # 2835 Vanaman, Kylah     FR Mount Anthon               7.2   5 
 24 # 1654 Mullaney, Maeve    FR Albany Acade               7.2   8 
 25 # 2820 Currier, Teagan    FR Mount Anthon               7.2   4 
 26 #  873 Pratt, Ashley      FR Granville Ce              x7.3   6 
 27 # 1859 Phelps, Elizabeth  JR Emma Willard              x7.3   2 
 28 #  870 Li, Serena         SR Granville Ce              x7.5   7 
 29 # 1853 Mak, Vera          SO Emma Willard              x7.5   4 
 30 # 2817 Bossong, Abriel    FR Mount Anthon              x7.6   8 
 31 # 2665 Lue, Zequai        10 Albany High               x7.6   7 
 32 # 1877 Brunell, Chelsi    11 Fonda-Fulton               7.7   9 
 33 # 1888 Monette, Mackenzi  11 Fonda-Fulton               7.8   8 
 34 #  726 Leveroni, Avery    10 Averill Park              x8.0  10 
 35 # 2128 Berne, Sofia       SO Schalmont                  8.1   9 
 36 # 1862 Serrat, Mencia     SO Emma Willard              x8.1   6 
 37 #  736 Murray, Madelynn   11 Averill Park             x10.6   9 
 
Girls 300 Meter Dash
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 # 1466 Evertsen, Haylee   12 Shenendehowa              45.1   1  10   
  2 #  748 Ware, Lydia        12 Averill Park              45.4   1   8   
  3 # 1485 Jacques, Katelyn   12 Shenendehowa              45.6   2   6   
  4 #  750 Wicks, Abigail      9 Averill Park              46.5   2   4   
  5 #  734 Munandi, Lydia     11 Averill Park              47.2   1   2   
  6 # 1472 Gregoire, Kyra     11 Shenendehowa              47.5   2   1   
  7 # 1896 Sandel, Jill        9 Fonda-Fulton              47.9   5 
  8 # 1649 Gravini, Grace     JR Albany Acade              47.9   3 
  9 # 2645 Bryant, Aliyah     12 Albany High               48.6   4 
 10 # 2659 Kelly, Grace       10 Albany High               48.8   3 
 11 #  747 Wagner, Breona     10 Averill Park             x50.2   5 
 12 #  751 Williams, Aniyah   10 Averill Park             x50.4   4 
 13 # 2664 Lowe, Teanna       10 Albany High               50.5   2 
 14 # 2134 Lasher, Meg        FR Schalmont                 50.7   5 
 15 # 1522 Schleif, Ava        9 Shenendehowa             x50.8   4 
 16 # 1489 Kimball, Jocelyn   10 Shenendehowa             x50.8   3 
 17 # 1210 Serio, Caroline    SO Academy of t              51.1   4 
 18 # 1442 Brunell, Mirabel   10 Shenendehowa             x51.2   1 
 19 #  868 Corlew, Haley      JR Granville Ce              51.6   6 
 20 # 1894 Roman, Janiece     10 Fonda-Fulton              52.1   5 
 21 # 1828 Ferrell, Mika      SO Emma Willard              52.2   7 
 22 # 2139 Surin, Kristin     FR Schalmont                 52.4   6 
 23 # 2818 Boynton, Jade      FR Mount Anthon              54.1   6 
 24 # 1205 Loder, Olivia      SO Academy of t              54.4   3 
 25 # 2137 Schager, Kierra    FR Schalmont                 54.4   8 
 26 #  875 Welner, Alyssa      8 Granville Ce              54.8   8 
 27 # 1866 Stein, Taylor      SO Emma Willard              56.6   7 
 28 # 1819 Albert, Louise     SO Emma Willard              58.1   9 
 29 # 1883 Cole, Amber         9 Fonda-Fulton              58.2   8 
 30 # 1840 Huang, Victoria    FR Emma Willard             x58.7   7 
 31 # 1897 Scutt, Gabe         9 Fonda-Fulton             x58.7   9 
 32 # 1901 Vainauskas, Avary   9 Fonda-Fulton             x59.3   6 
 33 # 1888 Monette, Mackenzi  11 Fonda-Fulton             x59.8   8 
 
Girls 600 Meter Run
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 # 1450 Colon, Sophia       9 Shenendehowa            1:53.3   1  10   
  2 #  719 Gile, Madeline     11 Averill Park            1:53.9   1   8   
  3 # 1860 Quist, Bethany     JR Emma Willard            1:54.5   1   6   
  4 #  704 Bryant, Mary        9 Averill Park            1:55.0   1   4   
  5 # 1473 Gretzinger, Nicol  10 Shenendehowa            1:56.4   1   2   
  6 # 1438 Beck, Megan        11 Shenendehowa            1:56.9   2   1   
  7 # 2660 Huba, Kayla        10 Albany High             1:58.2   1 
  8 # 2670 Rivera, Aliyah     10 Albany High             2:01.4   2 
  9 # 1542 Zeghal, Mona       10 Shenendehowa           x2:03.9   2 
 10 # 1878 Butler, Adriana    12 Fonda-Fulton            2:04.9   1 
 11 # 1512 Nabaoui, Imane     11 Shenendehowa           x2:05.6   2 
 12 #  866 Arnhold, Nicole    SO Granville Ce            2:06.2   2 
 13 # 2130 D'Ambrosio, Mia    SR Schalmont               2:07.4   2 
 14 # 1200 Drindak, Adrianna  SO Academy of t            2:07.5   1 
 15 # 1890 Mormile, Megan     11 Fonda-Fulton            2:07.8   2 
 16 # 2129 Campbell, Emma     FR Schalmont               2:08.3   2 
 17 #  752 Wing, Sarah        11 Averill Park            2:08.7   2 
 18 # 2641 Arango, Alexis Ho  10 Albany High             2:10.5   1 
 19 # 1199 Dreslin, Nora      SO Academy of t            2:11.5   2 
 20 # 1541 Wheeler, Colleen   10 Shenendehowa           x2:12.5   2 
 21 # 1197 Coughlin, Sinead   So Academy of t            2:13.3   2 
 22 #  731 Meyers, Lauren     12 Averill Park           x2:17.6   2 
 
Girls 1000 Meter Run
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 # 1502 McClintock, Jenni  12 Shenendehowa            3:20.6   1  10   
  2 # 1474 Griffin, Carolyn   10 Shenendehowa            3:29.9   1   8   
  3 #  743 Skiba, Gabrielle   12 Averill Park            3:33.8   1   6   
  4 # 1488 Kelly, Meg         11 Shenendehowa            3:34.6   1   4   
  5 # 1540 Weldy, Ella        11 Shenendehowa           x3:35.8   1 
  6 # 1833 Guthrie, Annie     SO Emma Willard            3:37.2   1   2   
  7 # 2661 Lamont, Hannah      9 Albany High             3:43.5   2   1   
  8 #  723 Kiehl, Lena        12 Averill Park            3:44.8   1 
  9 # 1513 Nattanmai, Neha    10 Shenendehowa           x3:45.7   1 
 10 # 1496 LaFleche, Grace    11 Shenendehowa           x3:51.5   2 
 11 # 2657 Grace, Kelly        9 Albany High             3:52.0   2 
 12 # 2646 Carrera, Scarlet   10 Albany High             4:02.6   2 
 13 #  735 Murray, Faith      12 Averill Park            4:08.3   2 
 14 # 1898 Snell, Kimberlee   10 Fonda-Fulton            4:09.1   1 
 15 # 1885 Hanson, Kianna     11 Fonda-Fulton            4:15.4   2 
 16 #  707 Clark, Emily       11 Averill Park           x4:15.9   2 
 17 #  706 Carter, Cadence    10 Averill Park           x4:18.9   2 
 18 # 1903 Yun, Evelyn        10 Fonda-Fulton            4:19.3   2 
 
Girls 1500 Meter Run
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 # 1446 Carley, Catherine  11 Shenendehowa            5:24.4   10   
  2 # 2662 Levy, Dalia        11 Albany High             5:29.3    8   
  3 #  743 Skiba, Gabrielle   12 Averill Park            5:34.2    6   
  4 # 1207 Ottman, Livingsto  SO Academy of t            5:48.3    4   
  5 #  872 Panoushek, Kaitly  JR Granville Ce            5:48.6    2   
  6 # 1498 Lemieur, Kaylie     9 Shenendehowa            5:51.7    1   
  7 # 1198 Donlon, Theresa    SR Academy of t            5:52.3  
  8 #  869 Gibbs, Amber        8 Granville Ce            5:53.2  
  9 # 1464 Ensminger, Lilly   11 Shenendehowa            5:56.6  
 10 # 1538 Weaver, Julia      10 Shenendehowa           x6:04.0  
 11 # 1453 Cui, Rosie         10 Shenendehowa           x6:09.7  
 12 # 1480 Hogan, Anna        11 Shenendehowa           x6:23.1  
 13 # 1898 Snell, Kimberlee   10 Fonda-Fulton            6:27.1  
 14 # 2677 Tierney, Sarah     11 Albany High             6:32.1  
 15 # 1885 Hanson, Kianna     11 Fonda-Fulton            7:09.1  
 
Girls 50 Meter Hurdles
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 # 1472 Gregoire, Kyra     11 Shenendehowa               8.2   1  10   
  2 #  461 Tyler, Ava         11 Broadalbin-P               8.5   3   8   
  3 # 1436 Barrow, Caitlin    11 Shenendehowa               8.6   1   5   
  3 # 1485 Jacques, Katelyn   12 Shenendehowa               8.6   2   5   
  5 #  705 Carroll, Fiona     11 Averill Park               8.8   2   2   
  6 # 1508 Meyer, Alyssa      11 Shenendehowa              x9.1   3 
  7 # 2675 Taylor-Skervin, K  10 Albany High                9.6   3   1   
  8 # 1879 Capparello, Giuli  12 Fonda-Fulton               9.6   1 
  9 # 1941 Seguin, Katelyn    SO Waterford                  9.7   4 
 10 # 1902 Williams, Stella   12 Fonda-Fulton               9.9   1 
 11 # 1898 Snell, Kimberlee   10 Fonda-Fulton              10.1   2 
 12 # 1215 Valois, Rachel     SO Academy of t              10.2   4 
 13 # 1940 Philo, Marleigh    SO Waterford                 10.3   4 
 14 # 1890 Mormile, Megan     11 Fonda-Fulton             x10.4   2 
 15 #  873 Pratt, Ashley      FR Granville Ce              10.4   5 
 16 # 1937 Bauer, Alivia      SO Waterford                 10.9   5 
 17 # 2652 Diaz De La Cruz,   11 Albany High               11.1   4 
 
Girls 4x200 Meter Relay
==========================================================================
    School                                               Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Albany High School  'B'                              2:03.6   2  10   
     1) #2648 Chaney, Natavia 12        2) #2645 Bryant, Aliyah 12        
     3) #2664 Lowe, Teanna 10           4) #2659 Kelly, Grace 10          
  2 Averill Park High School  'A'                        2:06.2   1   8   
  3 Albany High School  'A'                             x2:07.8   1 
  4 Fonda-Fultonville  'A'                               2:10.4   1   6   
  5 Schalmont  'A'                                       2:13.6   2   4   
  6 Emma Willard  'A'                                    2:16.0   2   2   
  7 Mount Anthony  'A'                                   2:17.3   2   1   
  8 Shenendehowa  'A'                                    2:25.3   1 
 
Girls 1600 Sprint Medley
==========================================================================
    School                                               Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Shenendehowa  'A'                                    4:48.5   1  10   
     1) #1436 Barrow, Caitlin 11        2) #1466 Evertsen, Haylee 12      
     3) #1445 Caputo, Ava 11            4) #1442 Brunell, Mirabel 10      
  2 Averill Park High School  'A'                        4:49.5   1   8   
  3 Fonda-Fultonville  'A'                               5:07.5   2   6   
  4 Albany High School  'A'                              5:09.1   1   4   
  5 Shenendehowa  'B'                                   x5:17.9   1 
  6 Averill Park High School  'B'                       x5:20.6   1 
  7 Granville Central School  'A'                        5:23.0   2   2   
  8 Emma Willard  'A'                                    5:25.3   2   1   
  9 Albany High School  'B'                             x5:37.2   1 
 10 Emma Willard  'B'                                   x5:53.2   2 
 
Girls Distance Medley
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Emma Willard  'A'                                   14:05.7   10   
     1) #1860 Quist, Bethany JR         2) #1833 Guthrie, Annie SO        
     3) #1846 Lagomarsino, Cece SR      4) #1826 Dailey, Skylar SR        
  2 Averill Park High School  'A'                       14:41.2    8   
  3 Shenendehowa  'A'                                   14:46.5    6   
  4 Fonda-Fultonville  'A'                              15:12.5    4   
  5 Shenendehowa  'B'                                  x15:42.9  
  6 Albany High School  'A'                             16:03.7    2   
 
Girls High Jump
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 # 1203 Giombetti, Grace   JR Academy of t           4-10.00   10   
     3-06 3-09 4-00 4-03 4-06 4-08 4-10 5-00 
        P    O    O    O    O    O    O  XXX 
  2 # 1896 Sandel, Jill        9 Fonda-Fulton          J4-10.00    8   
     3-06 3-09 4-00 4-03 4-06 4-08 4-10 5-00 
        P    O    O    O    O    O   XO  XXX 
  3 #  461 Tyler, Ava         11 Broadalbin-P           4-08.00    6   
     3-06 3-09 4-00 4-03 4-06 4-08 4-10 
        P    P    O    O    O   XO  XXX 
  4 #  713 Daly, Elizabeth    10 Averill Park          J4-08.00    4   
     3-06 3-09 4-00 4-03 4-06 4-08 4-10 
        O    O    O    O   XO  XXO  XXX 
  5 # 1216 Vogel, Claudia     Sr Academy of t           4-06.00    1.50
     3-06 3-09 4-00 4-03 4-06 4-08 
        P    P    O    O    O  XXX 
  5 # 1436 Barrow, Caitlin    11 Shenendehowa           4-06.00    1.50
     3-06 3-09 4-00 4-03 4-06 4-08 
        P    P    P    O    O  XXX 
  7 # 1875 Anderson, Talia     9 Fonda-Fulton          J4-06.00  
     3-06 3-09 4-00 4-03 4-06 4-08 
        P    O    O   XO    O  XXX 
  8 #  721 Harriman, Emma     11 Averill Park          J4-06.00  
     3-06 3-09 4-00 4-03 4-06 4-08 
        O    O    O    O   XO  XXX 
  9 # 1214 Stoffer, Elizabet  SR Academy of t           4-03.00  
     3-06 3-09 4-00 4-03 4-06 
        O    O    O    O  XXX 
 10 # 1941 Seguin, Katelyn    SO Waterford              4-00.00  
     3-06 3-09 4-00 4-03 
        O    O    O  XXX 
 10 # 1870 Watt, Leah         SO Emma Willard           4-00.00  
     3-06 3-09 4-00 4-03 
        O    O    O  XXX 
 10 # 1199 Dreslin, Nora      SO Academy of t          x4-00.00  
     3-06 3-09 4-00 4-03 
        O    O    O  XXX 
 13 # 3072 Kaiser, Regan      11 Glens Falls            3-09.00  
     3-06 3-09 4-00 
        P   XO  XXX 
 14 # 1865 Song, Zara         SO Emma Willard           3-06.00  
     3-06 
        O 
 -- # 1520 Sala, Genny         7 Shenendehowa                NH  
     3-06 3-09 4-00 4-03 
        P    P    P  XXX 
 -- # 1940 Philo, Marleigh    SO Waterford                   NH  
     3-06 
      XXX 
 
Girls Pole Vault
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 #  461 Tyler, Ava         11 Broadalbin-P         J10-00.00   10   
  2 # 1443 Cacchione, Maia    10 Shenendehowa         J10-00.00    8   
  3 # 1467 Flatland, Annabel  12 Shenendehowa          J9-00.00    6   
  4 # 1526 Smith, Aleah       11 Shenendehowa          J8-06.00    4   
  5 #  705 Carroll, Fiona     11 Averill Park          J8-06.00    2   
  6 #  715 Densmore, Dayna    10 Averill Park          J7-06.00    1   
  6 # 1473 Gretzinger, Nicol  10 Shenendehowa         xJ7-06.00  
  7 # 1206 Neff, Sydney       SR Academy of t          J7-06.00  
  9 #  738 O'Neill-Knasick,   12 Averill Park          J7-06.00  
 10 # 1203 Giombetti, Grace   JR Academy of t           7-00.00  
 11 # 1537 Vieira, Marlena    10 Shenendehowa          x6-06.00  
 11 # 1215 Valois, Rachel     SO Academy of t           6-06.00  
 -- #  706 Carter, Cadence    10 Averill Park                NH  
 -- #  732 Mulligan, Hope     11 Averill Park                NH  
 -- # 1877 Brunell, Chelsi    11 Fonda-Fulton                NH  
 -- # 1890 Mormile, Megan     11 Fonda-Fulton                NH  
 
Girls Long Jump
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 # 1475 halpin, grace      11 Shenendehowa          14-01.00   10   
  2 # 1875 Anderson, Talia     9 Fonda-Fulton          13-01.00    8   
  3 #  721 Harriman, Emma     11 Averill Park          12-07.00    6   
  4 # 1859 Phelps, Elizabeth  JR Emma Willard          12-06.50    4   
  5 # 2675 Taylor-Skervin, K  10 Albany High           12-01.00    2   
  6 # 1500 Lopez, Emily        9 Shenendehowa          12-00.00    1   
  7 # 1879 Capparello, Giuli  12 Fonda-Fulton          11-10.00  
  8 # 1520 Sala, Genny         7 Shenendehowa          11-09.75  
  9 #  866 Arnhold, Nicole    SO Granville Ce          11-08.50  
 10 # 1856 Ngo, Khanh         JR Emma Willard          11-04.00  
 11 # 1894 Roman, Janiece     10 Fonda-Fulton          10-10.50  
 12 # 1937 Bauer, Alivia      SO Waterford             10-09.75  
 13 # 1539 Weeks, Megan        9 Shenendehowa         x10-09.50  
 14 # 1867 Uke, Nehir         SO Emma Willard          10-05.50  
 15 # 3072 Kaiser, Regan      11 Glens Falls           10-05.25  
 16 # 1870 Watt, Leah         SO Emma Willard         x10-04.75  
 17 # 1901 Vainauskas, Avary   9 Fonda-Fulton         x10-03.25  
 18 # 2665 Lue, Zequai        10 Albany High            9-10.25  
 19 # 1897 Scutt, Gabe         9 Fonda-Fulton          x9-04.00  
 19 # 2828 Maroney, Mia       FR Mount Anthon           9-04.00  
 21 #  870 Li, Serena         SR Granville Ce           8-11.00  
 22 # 1834 Hancox, Maria      JR Emma Willard          x8-06.25  
 23 # 1895 Rose, Sierra       12 Fonda-Fulton          x8-05.25  
 24 # 1940 Philo, Marleigh    SO Waterford              7-11.25  
 25 # 1855 Mayer, Charlotte   JR Emma Willard          x7-07.50  
 -- # 1519 Sala, Annie        12 Shenendehowa              FOUL  
 
Girls Triple Jump
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 # 1521 Schaffer, Michael  12 Shenendehowa          32-11.50   10   
  2 # 1516 Ralph, Celia       11 Shenendehowa          32-05.00    8   
  3 # 1519 Sala, Annie        12 Shenendehowa          32-04.50    6   
  4 # 1475 halpin, grace      11 Shenendehowa         x31-03.50  
  5 # 2136 Palluti, Maylena   FR Schalmont             30-06.50    4   
  6 #  865 Arnhold, Laura     SO Granville Ce          27-07.50    2   
  7 # 2675 Taylor-Skervin, K  10 Albany High           26-06.50    1   
  8 # 2665 Lue, Zequai        10 Albany High           25-08.75  
  9 # 1900 Vainauskas, Amaya  11 Fonda-Fulton          25-07.25  
 10 # 1941 Seguin, Katelyn    SO Waterford             25-02.25  
 11 # 1879 Capparello, Giuli  12 Fonda-Fulton          24-08.75  
 12 # 3072 Kaiser, Regan      11 Glens Falls           23-04.50  
 13 # 1937 Bauer, Alivia      SO Waterford             22-05.75  
 14 # 1825 Colligan, Aileen   SR Emma Willard          22-00.00  
 15 # 1842 Jiang, Eliza       JR Emma Willard          21-07.00  
 
Girls Shot Put
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 # 1516 Ralph, Celia       11 Shenendehowa          34-07.50   2  10   
  2 # 1479 Hmura, Sydney      11 Shenendehowa          32-11.50   2   8   
  3 # 1530 Standaert, Emily   12 Shenendehowa          31-05.50   2   6   
  4 # 1830 Gilman, Marguerit  SR Emma Willard          31-01.00   1   4   
  5 # 1895 Rose, Sierra       12 Fonda-Fulton          30-02.75   2   2   
  6 # 1902 Williams, Stella   12 Fonda-Fulton          30-02.25   2   1   
  7 # 1510 Montanez, Mackens  11 Shenendehowa         x29-02.25   2 
  8 # 1889 Montano, Eliana    10 Fonda-Fulton          27-07.25   2 
  9 # 1528 Snyder, Destiny     9 Shenendehowa         x27-07.00   2 
 10 # 1876 Bagnardi, Julia    12 Fonda-Fulton         x26-11.00   2 
 11 # 1837 Holston, Sarah     SR Emma Willard          26-09.25   1 
 12 # 1469 Gile, Lauren       11 Shenendehowa         x22-10.25   2 
 13 # 1843 Jimenez, Jenny     SO Emma Willard          21-09.50   1 
 14 #  738 O'Neill-Knasick,   12 Averill Park          21-07.75   1 
 15 # 1518 Ruisi, Carly        9 Shenendehowa         x21-07.50   2 
 16 #  703 Bradley, Lauren    10 Averill Park          21-06.00   2 
 17 # 2654 Frater, Jaharah    10 Albany High           20-09.00   1 
 18 #  720 Hale, Julie        12 Averill Park          20-00.00   2 
 19 # 1211 Serio, Katharine   SR Academy of t          19-11.00   1 
 20 # 1848 Lavoi, Samantha    SO Emma Willard         x19-09.50   1 
 21 # 2680 Townsend, Hayley   10 Albany High           19-03.50   1 
 22 # 1196 Bell, Meghan       JR Academy of t          18-09.50   1 
 23 # 1869 Ward, Michaela     JR Emma Willard         x18-04.00   1 
 24 #  744 Story, Maire        9 Averill Park         x17-05.50   2 
 25 #  749 Ware, Rebecca      10 Averill Park         x17-03.50   1 
 26 # 2667 Negash, Zebib      10 Albany High           15-10.00   1 
 27 # 2658 Harman, Fianna      9 Albany High          x12-07.75   1    
 
                    Men - Team Rankings - 14 Events Scored
===============================================================================
    1) Shenendehowa               224        2) Albany High School         55   
    3) Broadalbin-Perth            48        3) FONDA-FULTONVILLE          48   
    5) Averill Park High School    34        6) Waterford                  10   
    6) Schalmont                   10        8) Granville Central School    3   
 
Boys 45 Meter Dash
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 # 2431 Woods, André       SR Albany High                5.6   1  10   
  2 # 2236 Bean, Evan         SR Shenendehowa               5.6   1   8   
  3 #  465 Jackson, Zy-Dain   12 Broadalbin-P               5.6   2   6   
  4 # 2294 Jacobs, DeShawn    SR Shenendehowa               5.6   1   4   
  5 # 2317 McMahan, Sean      SR Shenendehowa               5.7   1   2   
  6 #  883 Lamb, Brad         SR Granville Ce               5.8   3   1   
  7 # 2414 Poole, Kwali       SR Albany High                5.9   2 
  7 #  475 Travis, Dylan      11 Broadalbin-P               5.9   3 
  9 # 2305 Marchese, Eric     SR Shenendehowa              x6.1   4 
 10 #  761 Cordero, Anthony   11 Averill Park               6.1   4 
 11 # 2430 Williams, Jovahn   SR Albany High                6.1   2 
 12 # 1927 Saltsman, Alex     10 Fonda-Fulton               6.3   6 
 13 # 2424 Thaw, Klue         FR Albany High               x6.3   2 
 13 #  622 Ruggles, Dustin    FR Cambridge                  6.3   4 
 13 #  877 Birchmore, Harry   SR Granville Ce               6.3   3 
 16 # 1947 Mills, Nate        SR Waterford                  6.3   7 
 16 # 2357 Trump, Matthew     JR Shenendehowa              x6.3   3 
 18 # 2425 Utsey, Shamir      SO Albany High               x6.4   5 
 19 #  759 Clerico, Michael   10 Averill Park               6.4   6 
 20 # 1908 Cole, Riley        11 Fonda-Fulton               6.4   6 
 21 #  755 Bieg, JD           10 Averill Park               6.5   6 
 21 #  767 Elliott, Lorenzo   12 Averill Park              x6.5   5 
 23 # 2148 Roohan, Brennan    SO Schalmont                  6.5   8 
 24 # 1912 Duval, Derek       10 Fonda-Fulton               6.7   7 
 25 # 2415 Reiss, Edward      SO Albany High               x6.7   4 
 26 # 1934 Tommell, Marc      10 Fonda-Fulton              x7.0   5 
 27 # 1946 Kelsey, Sam        SR Waterford                  7.1   7 
 28 #  884 Makepeace, Will    FR Granville Ce               7.1   7 
 
Boys 300 Meter Dash
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 # 2260 Dale, Anthony      JR Shenendehowa              39.4   1  10   
  2 # 2251 Chatterton, Colin  JR Shenendehowa              39.9   1   8   
  3 # 2259 Dabney, Robert     SR Shenendehowa              40.3   1   6   
  4 # 2430 Williams, Jovahn   SR Albany High               41.1   2   4   
  5 #  465 Jackson, Zy-Dain   12 Broadalbin-P              41.9   1   2   
  6 # 2146 Miranda, Matt      SR Schalmont                 41.9   2   1   
  7 #  772 Jamison, Ethan     10 Averill Park              42.0   3 
  8 # 2414 Poole, Kwali       SR Albany High               42.2   4 
  9 # 2419 Roper, Maxwell     SR Albany High               42.4   2 
 10 #  464 Henry, Kyle        12 Broadalbin-P              42.7   2 
 11 # 2141 Ardis, Giovan      JR Schalmont                 42.8   4 
 12 # 2297 Klein, Ethan       JR Shenendehowa             x43.0   3 
 13 # 2391 Besong, Princely   SO Albany High              x43.7   5 
 14 # 1952 Travers, Aiden     JR Waterford                 43.9   4 
 15 # 1921 Mormile, Gabe      12 Fonda-Fulton              44.1   5 
 16 # 2151 Tortorici, Christ  SO Schalmont                 44.3   4 
 17 # 2401 Hughes, Xavier     SO Albany High              x44.4   3 
 18 # 1936 Woodman, Camden    11 Fonda-Fulton              45.8   5 
 19 # 1908 Cole, Riley        11 Fonda-Fulton              45.8   6 
 20 # 2843 Johnson, Seth      FR Mount Anthon              46.2   5 
 21 # 1947 Mills, Nate        SR Waterford                 46.9   6 
 22 #  760 Cooke, Taylor      11 Averill Park              47.8   3 
 23 # 1944 Brewer, Bryce      SR Waterford                 49.8   6 
 
Boys 600 Meter Run
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 # 2286 Hickey, Nolan      SR Shenendehowa            1:28.5   1  10   
  2 # 2257 Cooke, Griffin     SR Shenendehowa            1:29.3   1   8   
  3 # 2237 Bianchi, Lorenzo   SR Shenendehowa            1:31.3   1   6   
  4 # 2346 Shanahan, Ryan     SR Shenendehowa           x1:33.4   1 
  5 # 1935 Viscosi, Shane     11 Fonda-Fulton            1:35.3   2   4   
  6 #  777 Limoges, Adam      12 Averill Park            1:35.9   1   2   
  7 # 2254 Colindres, Jason   FR Shenendehowa           x1:36.5   1 
  8 #  756 Bonesteel, Noah    11 Averill Park            1:37.2   1   1   
  9 # 2245 Brown, Jaden       FR Shenendehowa           x1:37.7   1 
 10 #  786 Millette, Austin   12 Averill Park            1:38.5   2 
 11 # 2419 Roper, Maxwell     SR Albany High             1:41.4   1 
 12 # 1929 Schopmeier, Ryan   12 Fonda-Fulton            1:42.1   2 
 13 #  797 Wallen, Aidan      11 Averill Park           x1:42.6   2 
 14 # 1950 Roy, Aiden         FR Waterford               1:42.9   1 
 15 #  473 Simmons, Jon       12 Broadalbin-P            1:44.0   2 
 16 #  878 Burnham, Owen      JR Granville Ce            1:44.5   2 
 17 #  877 Birchmore, Harry   SR Granville Ce            1:44.9   2 
 18 # 1914 Hanson, Cody       11 Fonda-Fulton            1:45.5   2 
 19 # 1948 Petruska, Connor   FR Waterford               1:47.8   1 
 20 # 2402 Kam, Kevin         FR Albany High             1:48.2   2 
 21 # 1909 Curtis, Nate       11 Fonda-Fulton           x1:49.1   2 
 22 # 2401 Hughes, Xavier     SO Albany High             1:50.9   2 
 23 #  796 Sweet, Evan        10 Averill Park           x1:51.6   2 
 
Boys 1000 Meter Run
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 # 2337 Quail, Jakob       SR Shenendehowa            2:46.8   2  10   
  2 # 2350 Spence, Bryan      SR Shenendehowa            2:47.6   2   8   
  3 # 2234 Barbera, Anthony   JR Shenendehowa            2:48.1   2   6   
  4 # 2287 Hislop, Jack       JR Shenendehowa           x2:48.7   2 
  5 # 2277 Glynn, Aidan       JR Shenendehowa           x2:51.4   2 
  6 # 2251 Chatterton, Colin  JR Shenendehowa           x3:04.6   2 
  7 # 2146 Miranda, Matt      SR Schalmont               3:09.2   1   4   
  8 # 1920 Melita, Bennett     9 Fonda-Fulton            3:10.5   1   2   
  9 #  786 Millette, Austin   12 Averill Park            3:12.2   2   1   
 10 # 3082 Reagan, Dalton     JR Schalmont               3:12.6   1 
 11 # 2141 Ardis, Giovan      JR Schalmont               3:15.0   1 
 12 # 1951 Soden, Zach        SR Waterford               3:16.6   1 
 13 #  474 Smith, Micah       12 Broadalbin-P            3:23.5   1 
 14 #  471 Perna, Jordan      12 Broadalbin-P            3:25.1   1 
 15 # 2407 McDuffie, Rah-men  SR Albany High             3:26.0   2 
 16 # 1928 Sanchez, Osvaldo   11 Fonda-Fulton            3:30.2   1 
 17 # 1932 Snow, Gus          12 Fonda-Fulton            3:43.5   1 
 18 # 1913 Hall, John         11 Fonda-Fulton           x3:49.1   1 
 -- # 2321 Nattanmai, Rohit    7 Shenendehowa           X3:16.1   1 
 -- # 2323 Oehlschlaeger, Ia   8 Shenendehowa           X3:31.2   1 
 -- # 2275 Giannone, Michael  FR Shenendehowa           X3:42.2   1 
 -- # 1931 Snow, Aidan         9 Fonda-Fulton           X4:05.8   1 
 
Boys 1600 Meter Run
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 # 2268 Ethier, Gavin      JR Shenendehowa            4:53.9   10   
  2 # 2264 Deno, Jared        JR Shenendehowa            4:56.3    8   
  3 # 2325 O'Neil, Colin      JR Shenendehowa            4:58.8    6   
  4 # 2355 Thielke, David     JR Shenendehowa           x5:01.9  
  5 # 2348 Singh, Arnav       SO Shenendehowa           x5:02.2  
  6 # 2406 Martinelli, Santi  JR Albany High             5:09.1    4   
  7 # 1951 Soden, Zach        SR Waterford               5:22.5    2   
  8 # 2397 Chittur, Neel      FR Albany High             5:23.4    1   
  9 #  794 Smith, Samuel      10 Averill Park            5:27.3  
 10 # 1933 Susi, Charlie      11 Fonda-Fulton            5:30.7  
 11 # 1913 Hall, John         11 Fonda-Fulton            6:25.1  
 12 #  778 Loucks-Best, Aubr  10 Averill Park            6:26.9  
 
Boys 50 Meter Hurdles
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 # 2294 Jacobs, DeShawn    SR Shenendehowa               7.3   3  10   
  2 # 1924 Petersen, Carter   10 Fonda-Fulton               7.6   1   8   
  3 # 1945 Galarneau, Tyler   SR Waterford                  7.7   3   6   
  4 #  473 Simmons, Jon       12 Broadalbin-P               7.8   2   4   
  5 # 1923 Pearce, Christian  12 Fonda-Fulton               8.1   1   2   
  6 # 2236 Bean, Evan         SR Shenendehowa               8.2   1   1   
  7 #  796 Sweet, Evan        10 Averill Park               8.9   2 
  8 # 2307 Margan, Connor     SO Shenendehowa               8.9   2 
  9 # 2401 Hughes, Xavier     SO Albany High                9.7   1 
 10 # 2324 Oh, Jeonyhyun (Ja  SO Shenendehowa             x11.0   3 
 -- # 2391 Besong, Princely   SO Albany High                DNS   2 
 
Boys 4x200 Meter Relay
==========================================================================
    School                                               Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Shenendehowa  'A'                                    1:45.3   1  10   
     1) #2258 Cukerstein, Carter SO     2) #2314 McElrath, Michael SO     
     3) #2317 McMahan, Sean SR          4) #2262 Dedrick, Tyler SO        
  2 Shenendehowa  'B'                                   x1:46.1   1 
  3 Averill Park High School  'A'                        1:48.2   1   8   
  4 Fonda-Fultonville  'A'                               1:54.4   2   6   
  5 Fonda-Fultonville  'B'                              x1:57.6   2 
  6 Averill Park High School  'B'                       x1:57.8   2 
  7 Schalmont  'A'                                       1:58.1   3   4   
  8 Albany High School  'A'                              2:02.9   3   2   
 
Boys 1600 Sprint Medley
==========================================================================
    School                                               Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Shenendehowa  'A'                                    4:11.4   1  10   
     1) #2259 Dabney, Robert SR         2) #2258 Cukerstein, Carter SO    
     3) #2314 McElrath, Michael SO      4) #2332 Pennock, Jeremy JR       
  2 Albany High School  'A'                              4:16.9   1   8   
  3 Shenendehowa  'B'                                   x4:18.3   1 
  4 Broadalbin-Perth  'A'                                4:23.6   1   6   
  5 Averill Park High School  'B'                        4:26.8   2   4   
  6 Averill Park High School  'A'                       x4:27.9   1 
  7 Granville Central School  'A'                        4:28.6   2   2   
  8 Fonda-Fultonville  'A'                               4:31.2   1   1   
  9 Fonda-Fultonville  'B'                              x4:32.5   2 
 10 Waterford  'A'                                       4:41.0   2 
 
Boys Distance Medley
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Averill Park High School  'A'                       12:26.3   10   
     1) #756 Bonesteel, Noah 11         2) #777 Limoges, Adam 12          
     3) #768 Escobar, Logan 12          4) #771 Jacobson, Roy (Jake) 11   
  2 Fonda-Fultonville  'A'                              12:30.6    8   
  3 Shenendehowa  'A'                                   12:45.3    6   
  4 Shenendehowa  'B'                                  x12:58.7  
  5 Broadalbin-Perth  'A'                               13:24.6    4   
  6 Albany High School  'A'                             13:56.2    2   
 
Boys High Jump
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 # 2294 Jacobs, DeShawn    SR Shenendehowa           5-10.00   10   
     4-00 4-03 4-06 4-09 5-00 5-03 5-06 5-08 5-10 6-00 
        P    P    P    P    P    P  XXO    O  XXO  XXX 
  2 # 2431 Woods, André       SR Albany High           J5-10.00    8   
     4-00 4-03 4-06 4-09 5-00 5-03 5-06 5-08 5-10 6-00 
        P    P    P    P    P    P  XXO   XO  XXO  XXX 
  3 # 2367 Zinsley, Dylan     JR Shenendehowa           5-06.00    6   
     4-00 4-03 4-06 4-09 5-00 5-03 5-06 5-08 
        P    P    P    P    P    P    O   XX 
  4 #  783 Maxon, Carter      11 Averill Park          J5-06.00    4   
     4-00 4-03 4-06 4-09 5-00 5-03 5-06 5-08 
        P    P    P    P   XO   XO    O  XXX 
  5 # 1945 Galarneau, Tyler   SR Waterford              5-03.00    2   
     4-00 4-03 4-06 4-09 5-00 5-03 5-06 
        P    P    P    P   XO    O  XXX 
  6 # 2147 Rash, Merrick      FR Schalmont             J5-03.00    1   
     4-00 4-03 4-06 4-09 5-00 5-03 5-06 
        P    P    O    O    O   XO  XXX 
  7 # 1927 Saltsman, Alex     10 Fonda-Fulton          J5-03.00  
     4-00 4-03 4-06 4-09 5-00 5-03 5-06 
        P    P    O   XO   XO   XO  XXX 
  8 # 2410 Oblisk, Adam       FR Albany High            5-00.00  
     4-00 4-03 4-06 4-09 5-00 5-03 
        P    P    O    O    O  XXX 
  8 #  757 Bonesteel, Samuel   9 Averill Park           5-00.00  
     4-00 4-03 4-06 4-09 5-00 5-03 
        O    O    O    O    O  XXX 
 10 #  785 Meyer, Jason       12 Averill Park          J5-00.00  
     4-00 4-03 4-06 4-09 5-00 5-03 
        P    P    O   XO    O  XXX 
 11 # 1911 DiCaprio, Bonz     10 Fonda-Fulton          J5-00.00  
     4-00 4-03 4-06 4-09 5-00 5-03 
        P    P    O    O  XXO  XXX 
 11 # 1943 Bauer, Nate         8 Waterford             J5-00.00  
     4-00 4-03 4-06 4-09 5-00 5-03 
        P    P    O    O  XXO  XXX 
 13 # 1910 Daus, Tyler        10 Fonda-Fulton           4-09.00  
     4-00 4-03 4-06 4-09 5-00 
        O    O    O   XO  XXX 
 14 #  771 Jacobson, Roy (Ja  11 Averill Park         xJ4-09.00  
     4-00 4-03 4-06 4-09 5-00 
        O    O   XO   XO  XXX 
 15 #  473 Simmons, Jon       12 Broadalbin-P           4-06.00  
     4-00 4-03 4-06 4-09 
        O    O   XO  XXX 
 16 # 2328 Parida, Ronak      SR Shenendehowa          J4-06.00  
     4-00 4-03 4-06 4-09 
        P    O  XXO  XXX 
 17 # 1918 Kretser, Kyle       9 Fonda-Fulton         xJ4-06.00  
     4-00 4-03 4-06 4-09 
        O  XXO  XXO  XXX 
 18 #  793 Richter, Ryan       9 Averill Park          x4-03.00  
     4-00 4-03 4-06 
       XO   XO  XXX 
 19 #  791 Perala, Owen        9 Averill Park         xJ4-03.00  
     4-00 4-03 4-06 
        O  XXO  XXX 
 -- #  762 Crupi, Jacob        9 Averill Park                NH  
     4-00 
      XXX 
 -- #  462 Couperus, Connor    9 Broadalbin-P                NH  
     4-00 4-03 
        P  XXX 
 -- #  886 Pauquette, Myles   JR Granville Ce                NH  
     4-00 4-03 4-06 4-09 5-00 
        P    P    P    P  XXX 
 
Boys Pole Vault
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 # 1924 Petersen, Carter   10 Fonda-Fulton          12-06.00   10   
  2 #  472 Shlomovich, Jeff   12 Broadalbin-P          12-00.00    8   
  3 # 2342 Ryan, Jake         SR Shenendehowa          11-06.00    6   
  4 #  795 Smith, Seth        12 Averill Park          10-06.00    4   
  5 # 2274 Georgeadis, Austi  SR Shenendehowa           9-06.00    2   
  6 # 2298 Koeferl, Jeffrey   JR Shenendehowa          J9-06.00    1   
  7 # 2320 Mitola, Alden      SO Shenendehowa          x9-00.00  
  7 # 1921 Mormile, Gabe      12 Fonda-Fulton           9-00.00  
  7 # 1932 Snow, Gus          12 Fonda-Fulton           9-00.00  
  7 # 2311 Maynard, Kevin     SR Shenendehowa          x9-00.00  
 11 #  775 Kiehl, Hayden       9 Averill Park           8-00.00  
 12 #  767 Elliott, Lorenzo   12 Averill Park           7-06.00  
 12 # 1904 Carpenter, Michae   9 Fonda-Fulton          x7-06.00  
 12 #  879 Conte, John        JR Granville Ce           7-06.00  
 12 # 1936 Woodman, Camden    11 Fonda-Fulton          x7-06.00  
 16 #  766 Elliott, Gianni     8 Averill Park          x7-00.00  
 17 # 1920 Melita, Bennett     9 Fonda-Fulton          x6-06.00  
 
Boys Long Jump
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 # 2400 Gerald, Nicholas   JR Albany High           18-11.25   10   
  2 # 2265 Diaz, Miguel       JR Shenendehowa          18-09.00    8   
  3 # 2278 Gregor, Alex       FR Shenendehowa          17-10.00    6   
  4 # 2235 Barletta, Maximil  SR Shenendehowa          17-06.50    4   
  5 # 1911 DiCaprio, Bonz     10 Fonda-Fulton          17-04.50    2   
  6 # 1923 Pearce, Christian  12 Fonda-Fulton          17-03.75    1   
  7 #  469 O'Dell, Hunter      9 Broadalbin-P          17-03.00  
  8 # 1945 Galarneau, Tyler   SR Waterford             17-02.00  
  9 #  472 Shlomovich, Jeff   12 Broadalbin-P          17-01.75  
 10 #  785 Meyer, Jason       12 Averill Park          16-11.00  
 11 # 2319 Mercurio, Sean     SO Shenendehowa         x16-08.00  
 12 # 2316 Mckay, Zain        JR Shenendehowa         x16-04.50  
 13 #  475 Travis, Dylan      11 Broadalbin-P          16-04.00  
 14 # 1910 Daus, Tyler        10 Fonda-Fulton          15-08.75  
 15 # 1926 Rose, Landon        9 Fonda-Fulton         x15-05.00  
 16 # 1952 Travers, Aiden     JR Waterford             15-01.00  
 17 #  879 Conte, John        JR Granville Ce          15-00.50  
 18 # 2322 Nawrot, Elijah     SO Shenendehowa         x14-07.25  
 18 #  761 Cordero, Anthony   11 Averill Park          14-07.25  
 20 # 1918 Kretser, Kyle       9 Fonda-Fulton         x14-03.50  
 21 # 2843 Johnson, Seth      FR Mount Anthon          13-06.00  
 22 #  796 Sweet, Evan        10 Averill Park          13-04.75  
 23 # 2429 White, Robert      SO Albany High           13-01.50  
 24 # 2408 Morell, Adiel      SO Albany High           12-07.50  
 25 #  774 Kasuba, Brendan     9 Averill Park         x12-06.50  
 26 #  884 Makepeace, Will    FR Granville Ce           9-05.00  
 
Boys Triple Jump
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 # 2367 Zinsley, Dylan     JR Shenendehowa          42-00.50   10   
  2 #  469 O'Dell, Hunter      9 Broadalbin-P          39-05.00    8   
  3 # 2400 Gerald, Nicholas   JR Albany High           37-10.50    6   
  4 # 2319 Mercurio, Sean     SO Shenendehowa          36-05.00    4   
  5 # 2278 Gregor, Alex       FR Shenendehowa          36-03.00    2   
  6 # 2316 Mckay, Zain        JR Shenendehowa         x35-04.00  
  7 # 2235 Barletta, Maximil  SR Shenendehowa         x35-03.50  
  8 # 1921 Mormile, Gabe      12 Fonda-Fulton          34-10.75    1   
  9 # 2231 Alozie, Aziz       FR Shenendehowa         x34-01.75  
 10 # 2147 Rash, Merrick      FR Schalmont             32-09.50  
 11 # 1907 Cline, Tristan      8 Fonda-Fulton          28-08.00  
 -- #  472 Shlomovich, Jeff   12 Broadalbin-P              FOUL  
 
Boys Shot Put
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 #  466 Mancini, Tino      11 Broadalbin-P          52-01.00   2  10   
  2 # 2358 Trump, Zachary     SR Shenendehowa          49-09.00   2   8   
  3 # 2308 Marincic, Jason    SR Shenendehowa          47-00.00   2   6   
  4 # 2266 Dochat, Scott      JR Shenendehowa          42-05.00   2   4   
  5 # 1927 Saltsman, Alex     10 Fonda-Fulton          40-10.50   2   2   
  6 # 2326 Ormsby, Jaston     JR Shenendehowa         x39-05.25   2 
  7 # 2239 Bold, Leo          SO Shenendehowa         x37-05.00   2 
  8 # 2362 Walker, Nathaniel  JR Shenendehowa         x36-07.50   2 
  9 # 1905 Claburn, Adrian    12 Fonda-Fulton          35-00.00   2   1   
 10 # 1912 Duval, Derek       10 Fonda-Fulton          34-07.50   2 
 11 #  771 Jacobson, Roy (Ja  11 Averill Park          34-06.75   2 
 12 # 1934 Tommell, Marc      10 Fonda-Fulton         x34-01.75   1 
 13 # 2144 Goldstein, Ryan    JR Schalmont             33-10.50   1 
 14 #  882 Flory, Avery       SO Granville Ce          32-05.00   1 
 15 #  881 Fitzpatrick, Quin  SO Granville Ce          31-06.00   1 
 16 # 2387 Akande, Goodness   SO Albany High           30-11.50   1 
 17 #  792 Powers, Henry      11 Averill Park          30-04.00   1 
 18 # 1925 Putnam, Michael    10 Fonda-Fulton         x29-01.50   1 
 19 # 1949 Rosebrook, Jacob   SO Waterford             28-06.75   1 
 20 # 1916 Kosiba, Malcolm    11 Fonda-Fulton         x27-03.00   1 
 21 # 2142 Clark, Jacob       FR Schalmont             25-04.25   1 
 22 # 2423 Suarez, Vincent    SO Albany High           23-03.75   1 
 23 # 2392 Blake, Marques     FR Albany High           17-11.00   1